درباره ما

فروش صنایع دستی و سرو نوشیدنی های سنتی صراحی
تماما توسط بانوان اداره می شود.
صراحی به معنای جام دست ساز

کافه گالری صراحی در ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ با سنت‌شکنی در محیط مردانه بازار، به عنوان نخستین فروشگاه بازار تهران که تماما توسط بانوان اداره می‌شود، آغاز به کار کرد.
هدف مدیریت گالری صراحی کارآفرینی برای بانوان هنرمند سراسر ایران زمین است، بانوان هنرمندی که در شاخه‌ای از هنرهای صنایع دستی تبحر دارند اما سرمایه‌ای برای تولید و یا مکانی برای عرضه محصولاتشان ندارند، گالری صراحی با تأمین مواد اولیه تولید، ارائه طرح‌های خلاقانه و متنوع و خاص و نیز جایگاهی برای فروش این آثار در قلب بازار تهران، در راه رسیدن به این مهم، بانوان را یاری می‌رساند.

در همین راستا، با همکاری ۵ خانم هنرمند این فروشگاه راه‌اندازی شد و اکنون پس از گذشت پنج سال، مدیریت کافه گالری صراحی، سرکار خانم دکتر قادری، توانسته‌اند برای بیش از ۴۲ خانم هنرمند کارآفرینی کرده و به ارتقای سطح درآمدشان کمک شایانی نمایند.
چشم‌انداز گالری صراحی افزایش روزافزون همکاران هنرمند در اقصی نقاط کشور و بازگشایی شعب و نمایندگی‌های بیشتر در تمام نقاط ایران و جهان است و برای رسیدن به این هدف، با تمام توان به تولید محصولات هنری و دستی باکیفیت و زیبا مشغولیم و با ابتکار و خلاقیت بر آنیم تا هنر و فرهنگ ایران زمین را پوشیدنی کنیم و صنایع دستی را از کالایی زینتی، تبدیل به کالایی کاملا مصرفی در زندگی روزمره نماییم.
امید که با اتکا به گنجینه غنی فرهنگی و نوآوری بانوان هنرمند سراسر کشور، خانواده همکاران و هنرمندان فعال در مجموعه تولیدی و هنری صراحی روز به روز بزرگتر و موفق‌تر شود.